L135-B475003500000
DigiKeys varenummer
1416-1973-2-ND - Tape & Reel (TR)
1416-1973-1-ND - Afskåret tape (CT)
1416-1973-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L135-B475003500000
Beskrivelse
LED LUXEON 3535L BLUE 475NM 3535
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys – Farve LUXEON 3535L Blå 475nm (469nm – 480nm) 1414 (3535 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
L135-B475003500000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Lysstrøm @ strøm/temperatur
11lm (Typ)
Mfr
Temperatur - Test
25°C
Serie
Synsvinkel
115°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1414 (3535 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
3535
Bølgelængde
475nm (469nm – 480nm)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,134" B (3,50mm x 3,40mm)
Strøm - Test
100mA
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
3V
Pakkens termiske modstand
35°C/W
Lumen/Watt @ Strøm - Test
37 lm/W
Grundlæggende varenummer
Strøm - Maks.
200mA