L135-4080CA35000P1
DigiKeys varenummer
1416-1931-2-ND - Tape & Reel (TR)
1416-1931-1-ND - Afskåret tape (CT)
1416-1931-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L135-4080CA35000P1
Beskrivelse
LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3535L HE Plus Hvid, Neutral 4000K 2,8V 100mA 115° 1414 (3535 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
300mA
Serie
Synsvinkel
115°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1414 (3535 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
3535
CCT (K)
4000K
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,134" B (3,50mm x 3,40mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
53lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Strøm - Test
100mA
Pakkens termiske modstand
14°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,8V