L130-5780HE1400002 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Datablad
Billede for L130-5780HE1400002 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L130-5780HE1400002
DigiKeys varenummer
1416-L130-5780HE1400002TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L130-5780HE1400002
Beskrivelse
LED LUXEON COOL WHITE 5700K 1206
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3014 Hvid, Kølig 5700K 2,95V 60mA 116° 1206 (3216 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
120mA
Serie
Synsvinkel
116°
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
1206
CCT (K)
5700K
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,055" B (3,00mm x 1,40mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
29lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Strøm - Test
60mA
Pakkens termiske modstand
35°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,95V