L130-4080003000W22 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for L130-4080003000W22 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L130-4080003000W22
DigiKeys varenummer
1416-L130-4080003000W22TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L130-4080003000W22
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3030 2D Line Hvid, Neutral 4000K 6V 120mA 116° 1212 (3030 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
240mA
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
123lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,62mm)
Strøm - Test
120mA
Pakkens termiske modstand
12°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
6V