L130-3580HB30000B5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Billede for L130-3580HB30000B5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L130-3580HB30000B5
DigiKeys varenummer
1416-L130-3580HB30000B5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L130-3580HB30000B5
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON SunPlus 3030 Hvid, Varm 3500K 2,8V 65mA 110° 1212 (3030 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
480mA
Serie
Synsvinkel
110°
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
35lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)
Strøm - Test
65mA
Pakkens termiske modstand
23°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,8V