L130-3090001400003 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for L130-3090001400003 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L130-3090001400003
DigiKeys varenummer
1416-L130-3090001400003TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L130-3090001400003
Beskrivelse
LED LUXEON WARM WHT 3000K 1206
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3014 Hvid, Varm 3000K 2,95V 60mA 116° 1206 (3216 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
90
Mfr
Strøm - Maks.
120mA
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
1206
CCT (K)
3000K
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,055" B (3,00mm x 1,40mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
23lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Strøm - Test
60mA
Pakkens termiske modstand
35°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,95V