L130-3070003000X22 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Lumileds
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Lumileds
På lager: 0
Datablad
Billede for L130-3070003000X22 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L130-3070003000X22
DigiKeys varenummer
1416-L130-3070003000X22TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L130-3070003000X22
Beskrivelse
LED LUXEON WARM WHT 3000K 1212
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3030 2D Line Hvid, Varm 3000K 6V 120mA 116° 1212 (3030 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
70
Mfr
Strøm - Maks.
240mA
Serie
Synsvinkel
116°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1212 (3030 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
1212
CCT (K)
3000K
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
127lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,76mm)
Strøm - Test
120mA
Pakkens termiske modstand
12°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
6V