L128-6580CA3500001
DigiKeys varenummer
1416-L128-6580CA3500001TR-ND - Tape & Reel (TR)
1416-L128-6580CA3500001CT-ND - Afskåret tape (CT)
1416-L128-6580CA3500001DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L128-6580CA3500001
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Architectural Hvid, Kølig 6500K 3V 120mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
240mA
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
64lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Strøm - Test
120mA
Pakkens termiske modstand
21°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
3V