L128-6570SA35A00E1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | L128-6570SA35A00E1 |
Beskrivelse | LED LUXEON WHT 6500K 2835 |
Producentens standard leveringstid | 5 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | LED-lys LUXEON 2835 Commercial Hvid, Kølig 6500K 2,7V 65mA 120° 1411 (3528 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lumen/Watt @ Strøm - Test 218 lm/W |
Mfr | CRI (Color Rendering Index) 70 |
Serie | Strøm - Maks. 300mA |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Synsvinkel 120° |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Farve | Pakke/hus 1411 (3528 metrisk) |
CCT (K) 6500K | Leverandørs enhedspakning 1411 |
Flus @ 25°C, Strøm - Test 38lm (Typ) | Størrelse/dimension 0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm) |
Strøm - Test 65mA | Højde - Monteret (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ) 2,7V | Pakkens termiske modstand 17,5°C/W |