Billede for L128-6570SA35A00E1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L128-6570SA35A00E1
DigiKeys varenummer
1416-L128-6570SA35A00E1TR-ND - Tape & Reel (TR)
1416-L128-6570SA35A00E1CT-ND - Afskåret tape (CT)
1416-L128-6570SA35A00E1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L128-6570SA35A00E1
Beskrivelse
LED LUXEON WHT 6500K 2835
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Commercial Hvid, Kølig 6500K 2,7V 65mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
218 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
70
Serie
Strøm - Maks.
300mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
1411
Flus @ 25°C, Strøm - Test
38lm (Typ)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Strøm - Test
65mA
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,7V
Pakkens termiske modstand
17,5°C/W