L128-5780SB35B00A5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for L128-5780SB35B00A5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L128-5780SB35B00A5
DigiKeys varenummer
1416-L128-5780SB35B00A5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L128-5780SB35B00A5
Beskrivelse
LED LUXEON COOL WHITE 5700K 1411
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Commercial Hvid, Kølig 5700K 6,05V 120mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
163 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
80
Serie
Strøm - Maks.
150mA
CCT (K)
5700K
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
118lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Strøm - Test
120mA
Pakkens termiske modstand
18°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
6,05V