L128-5080NA3500001 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Everlight Electronics Co Ltd
LED-lys LUXEON 2835 Architectural Hvid, Kølig 5000K 2,75V 65mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L128-5080NA3500001
DigiKeys varenummer
1416-L128-5080NA3500001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L128-5080NA3500001
Beskrivelse
LED LUXEON COOL WHITE 5000K 1411
Detaljeret beskrivelse
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
300mA
CCT (K)
5000K
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
37lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Strøm - Test
65mA
Pakkens termiske modstand
14°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,75V