L128-4080003500000
DigiKeys varenummer
1416-L128-4080003500000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1416-L128-4080003500000CT-ND - Afskåret tape (CT)
1416-L128-4080003500000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L128-4080003500000
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Color Line Hvid, Neutral 4000K 2,85V 120mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
480mA
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
64lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Strøm - Test
120mA
Pakkens termiske modstand
13°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,85V