L128-4070HA35000H1
DigiKeys varenummer
1416-L128-4070HA35000H1TR-ND - Tape & Reel (TR)
1416-L128-4070HA35000H1CT-ND - Afskåret tape (CT)
1416-L128-4070HA35000H1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L128-4070HA35000H1
Beskrivelse
NEUTRAL-WHITE 2835HE 3V 70 CRI F
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Hvid, Neutral 4000K 2,71V 65mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
226 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
70
Serie
Strøm - Maks.
480mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
1411
Flus @ 25°C, Strøm - Test
40lm (Typ)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Strøm - Test
65mA
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,71V
Pakkens termiske modstand
10°C/W