L128-3580EB3500006 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
LED-lys LUXEON 2835 Architectural Hvid, Varm 3500K 6,1V 60mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L128-3580EB3500006
DigiKeys varenummer
1416-L128-3580EB3500006TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L128-3580EB3500006
Detaljeret beskrivelse
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
80
Mfr
Strøm - Maks.
150mA
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
56lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Strøm - Test
60mA
Pakkens termiske modstand
20°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
6,1V