L128-2795HA35000B1
DigiKeys varenummer
1416-L128-2795HA35000B1TR-ND - Tape & Reel (TR)
1416-L128-2795HA35000B1CT-ND - Afskåret tape (CT)
1416-L128-2795HA35000B1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L128-2795HA35000B1
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Architectural Hvid, Varm 2700K 2,71V 65mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
95
Mfr
Strøm - Maks.
480mA
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
27lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Strøm - Test
65mA
Pakkens termiske modstand
10°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,71V