L128-2290NA3500001
DigiKeys varenummer
1416-L128-2290NA3500001TR-ND - Tape & Reel (TR)
1416-L128-2290NA3500001CT-ND - Afskåret tape (CT)
1416-L128-2290NA3500001DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L128-2290NA3500001
Beskrivelse
LED LUXEON WARM WHT 2200K 1411
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 2835 Architectural Hvid, Varm 2200K 2,75V 65mA 120° 1411 (3528 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
90
Mfr
Strøm - Maks.
300mA
Serie
Synsvinkel
120°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
1411
CCT (K)
2200K
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
25lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)
Strøm - Test
65mA
Pakkens termiske modstand
14°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,75V