SSP-LB06MW024K03
DigiKeys varenummer
67-2151-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSP-LB06MW024K03
Beskrivelse
LED ENG SUNBRITERA WARMWHT STRIP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Varm 6,06" (154,0mm) 24VDC Flad, klar
Kategori
Profil (B x H)
0,77" x 0,52" (19,5mm x 13,3mm)
Producenter
Lumex Opto/Components Inc.
Effekt - Nominel
2,5W
Serie
Spænding - Forsyning
24VDC
Emballage
Boks
Estimeret levetid
20,000 timer
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Stikforbindelse
Belysningsfarve
Hvid, Varm
Driftstemperatur
-20°C – 45°C
Lysstrøm
150lm
Linsetype
Flad, klar
Længde
6,06" (154,0mm)