SSL-LX5093GD-12V
DigiKeys varenummer
67-1099-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSL-LX5093GD-12V
Beskrivelse
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Grøn LED-indikation – Diskret 12V Radial
Kategori
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
12V
Emballage
Bulk
Synsvinkel
60°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Peak
565nm
Konfiguration
Standard
Pakke/hus
Radial
Linsefarve
Grøn
Leverandørs enhedspakning
Linsegennemsigtighed
Diffus
Højde (maks.)
8,60mm