VLR175LF
DigiKeys varenummer
VLR175LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
VLR175LF
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 12V 1.75A STRAP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 12V 1.75 A Ih Brugerdefineret Strop
Kategori
Tid til udløs
5 s
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
17 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
62 mOhms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Brugerdefineret
Type
Polymerisk
Pakke/hus
Strop
Spænding - Maks.
12V
Størrelse/dimension
1,201" L x 0,122" B (30,50mm x 3,10mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.75 A
Tykkelse (maks.)
0,032" (0,80mm)
Strøm - Udløs (It)
4.2 A
Godkendelsesagentur
CSA, TUV, UL
Strøm - Maks.
100 A