V625LT10PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 7.319
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Building Automation – Protect/Sense/Control
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V625LT10PX2855
DigiKeys varenummer
V625LT10PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V625LT10PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kV 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
67J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
80 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
1 kV