V56ZA8PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 2.499
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
56 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V56ZA8PX1347
DigiKeys varenummer
V56ZA8PX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V56ZA8PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
61.6 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
10J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
4840 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
50.4 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V