V56ZA2PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 14.450
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
56 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V56ZA2PX2855
DigiKeys varenummer
V56ZA2PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V56ZA2PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
61.6 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
2,3J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1035 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
50.4 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V