V47ZA3PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V47ZA3PX1347
DigiKeys varenummer
V47ZA3PX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V47ZA3PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
51.7 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
4,5J
Kapacitans @ frekvens
2590 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42.3 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V