V47ZA20PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 1.754
Datablad
47 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V47ZA20PX2855
DigiKeys varenummer
V47ZA20PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V47ZA20PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
51.7 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
23J
Kapacitans @ frekvens
11000 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
38 V
Varistor-spænding (min.)
42.3 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
47 V