V460LA10PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Building Automation – Protect/Sense/Control
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V460LA10PX2855
DigiKeys varenummer
V460LA10PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V460LA10PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
715 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
786.5 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
56J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
120 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
460 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
615 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
643.5 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
715 V