V430ZT05PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 10.205
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
430 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V430ZT05PX2855
DigiKeys varenummer
V430ZT05PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V430ZT05PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 430V 400A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
11J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
75 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
369 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V