V420LA7PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 837
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Building Automation – Protect/Sense/Control
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V420LA7PX1347
DigiKeys varenummer
V420LA7PX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V420LA7PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
748 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Serie
Energi
30J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
55 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
420 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
560 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
612 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
680 V