V420LA40BPX10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 5.100
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
665 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V420LA40BPX10
DigiKeys varenummer
V420LA40BPX10-ND
Producenter
Producentens varenummer
V420LA40BPX10
Beskrivelse
VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
720 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
160J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
600 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
420 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
560 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
610 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
665 V