V39ZU05PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
39 V 100 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZU05P
Building Automation – Protect/Sense/Control
V39ZU05PX2855
DigiKeys varenummer
V39ZU05PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V39ZU05PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
42.9 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
100 A
Serie
Energi
0,3J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
585 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
25 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
31 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
35.1 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
39 V