V390ZA05PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 4.128
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
390 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V390ZA05PX2855
DigiKeys varenummer
V390ZA05PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V390ZA05PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
429 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
10J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
80 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
250 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
330 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
351 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
390 V