V36ZA80PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 17.538
Datablad
36 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V36ZA80PX1347
DigiKeys varenummer
V36ZA80PX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V36ZA80PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
39.6 V
Producenter
Littelfuse Inc.
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
160J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
12000 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
23 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
28 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
32.4 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
36 V