V33ZT70PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 1.690
Datablad
33 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZT05PX2855
Building Automation – Protect/Sense/Control
V33ZT70PX1347
DigiKeys varenummer
V33ZT70PX1347-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V33ZT70PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
36.3 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
150J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
13000 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
21 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
27 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
29.7 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
33 V