V27ZS60PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 3.796
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 360
27 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V27ZS60PX2855
DigiKeys varenummer
V27ZS60PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V27ZS60PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
29.7 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
120J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
13000 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
17 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
22 V
Varistor-spænding (min.)
24.3 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
27 V