V275LA40APX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 1.102
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 349
Datablad
På lager: 0
Building Automation – Protect/Sense/Control
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V275LA40APX1347
DigiKeys varenummer
V275LA40APX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V275LA40APX1347
Beskrivelse
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
140J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
900 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
369 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V