V275LA20APX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 9.077
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 581
Datablad
På lager: 3.736
430 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V275LA20APX1347
DigiKeys varenummer
V275LA20APX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V275LA20APX1347
Beskrivelse
VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Serie
Energi
75J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
369 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V