V275LA10PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 5.581
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Building Automation – Protect/Sense/Control
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V275LA10PX1347
DigiKeys varenummer
V275LA10PX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V275LA10PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Serie
Energi
45J
Kapacitans @ frekvens
200 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
369 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V