V22ZA05PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 2.473
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
22 V 100 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V22ZA05PX2855
DigiKeys varenummer
V22ZA05PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V22ZA05PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
24.2 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
100 A
Serie
Energi
0,2J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1220 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
19.8 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
22 V