V220ZA05PX1347 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 2.924
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
220 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 5mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZA40PX10
Building Automation – Protect/Sense/Control
V220ZA05PX1347
DigiKeys varenummer
V220ZA05PX1347-ND
Producenter
Producentens varenummer
V220ZA05PX1347
Beskrivelse
VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
242 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
6J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
95 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
140 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
180 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
198 V
Pakke/hus
Skive 5mm
Varistor-spænding (Typ)
220 V