V20E320PL1TX2855
DigiKeys varenummer
18-V20E320PL1TX2855TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-V20E320PL1TX2855CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
V20E320PL1TX2855
Beskrivelse
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
510 V 10 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
561 V
Producenter
Littelfuse Inc.
Strøm - Overstrøm
10 kA
Serie
Energi
273J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
750 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
320 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
420 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
459 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
510 V