V18ZU40PX10 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
18 V 2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZU05P
Building Automation – Protect/Sense/Control
V18ZU40PX10
DigiKeys varenummer
V18ZU40PX10-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V18ZU40PX10
Beskrivelse
VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
19.8 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
2 kA
Serie
Energi
80J
Kapacitans @ frekvens
22000 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
10 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
16.2 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V