V18ZA1PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 4.968
Datablad
18 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V18ZA1PX2855
DigiKeys varenummer
V18ZA1PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V18ZA1PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
19.8 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
250 A
Serie
Energi
0,8J
Kapacitans @ frekvens
2700 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
10 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
14 V
Varistor-spænding (min.)
16.2 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
18 V