V18MLA0805LNH
DigiKeys varenummer
F2184TR-ND - Tape & Reel (TR)
F2184CT-ND - Afskåret tape (CT)
F2184DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V18MLA0805LNH
Beskrivelse
VARISTOR 25V 40A 0805
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 V 40 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0805 (2012 metrisk)
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
28 V
Strøm - Overstrøm
40 A
Serie
Energi
0,1J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
290 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
14 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
18 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (min.)
22 V
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
25 V