V18AUMLA1206NH
DigiKeys varenummer
F3803TR-ND - Tape & Reel (TR)
F3803CT-ND - Afskåret tape (CT)
F3803DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V18AUMLA1206NH
Beskrivelse
VARISTOR 27.5V 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27.5 V Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 1206 (3216 metrisk)
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
32 V
Energi
1,5J
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Maksimum AC-spænding
14 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Maksimum DC-spænding
18 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (min.)
23 V
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
27.5 V