V180ZT20PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 1.400
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
180 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V180ZT20PX2855
DigiKeys varenummer
V180ZT20PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V180ZT20PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
198 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
52J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
2400 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
115 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
153 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
162 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
180 V