V180ZA1PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 1.789
Datablad
180 V 1.2 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V180ZA1PX2855
DigiKeys varenummer
V180ZA1PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V180ZA1PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 180V 1.2KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
198 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.2 kA
Serie
Energi
10J
Kapacitans @ frekvens
320 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
115 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
153 V
Varistor-spænding (min.)
162 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
180 V