V175LA20APX10X2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 21.382
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for V175LA20APX10X2855 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V175LA20APX10X2855
DigiKeys varenummer
F9908-ND
Producenter
Producentens varenummer
V175LA20APX10X2855
Beskrivelse
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 20mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
297 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Serie
Energi
90J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1400 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
175 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
225 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
243 V
Pakke/hus
Skive 20mm
Varistor-spænding (Typ)
270 V