V150ZA8PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 12.539
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
150 V 4.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Building Automation – Protect/Sense/Control
V150ZA8PX2855
DigiKeys varenummer
V150ZA8PX2855-ND
Producenter
Producentens varenummer
V150ZA8PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
165 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
4.5 kA
Serie
Energi
20J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1910 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
95 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
127 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
135 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
150 V