V14H460AUTOA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
750 V 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V14H460AUTOA
DigiKeys varenummer
18-V14H460AUTOATB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
V14H460AUTOA
Beskrivelse
VARISTOR 750V 6.5KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Energi
190J
Emballage
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
220 pF @ 1 MHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum AC-spænding
460 V
Klasse
Automotive
Maksimum DC-spænding
615 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (min.)
675 V
Varistor-spænding (Typ)
750 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (maks.)
825 V