V14E275PL1A
DigiKeys varenummer
18-V14E275PL1ACT-ND - Afskåret tape (CT)
18-V14E275PL1ATB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
V14E275PL1A
Beskrivelse
VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 6 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
473 V
Producenter
Littelfuse Inc.
Strøm - Overstrøm
6 kA
Serie
Energi
110J
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
450 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V